Ke stažení

V sekci "Ke stažení" najdete materiály vytvořené platformou HPV College. Pokud provozujete vlastní webové stránky, můžete své paceintky zajímající se o problematiku HPV prostřednictvím banneru odkazovat rovnou na stránky www.hpv-college.cz určené k edukaci laické veřejnosti (stáhněte si banner ve vyhovujícím rozměru nebo nám napište na info@hpv-college.cz pro dodání banneru v jiném rozměru).

 

Brožurky ke stažení

Materiály si můžete vytisknout a předat Vašim pacientkám nebo je použít na regionálních osvětových akcích pro laickou veřejnost. Mezi dokumenty najdete stručný celkový přehled o infekci HPV, jejích důsledcích a prevenci, dokument věnovaný pouze HPV asociovaným onemocněním a také odpovědi na nejčastější mýty, omyly a dotazy.

CZ/SK

 
HPV - stručně a přehledně

HPV-strucne-a-prehledne_náhled

Nejčastější mýty a omyly

Omyly-a-myty_nahled

HPV onemocnění

Onemocneni_nahled

O HPV College

HPV-College_nahled 

HPV Stručne a prehl'adne

HPV_strucne_SK_nahled

Najčastějšie mýty a omyly

HPV_myty_SK

HPV ochorenia

HPV_onemocneni_SK

O HPV College

HPV_college_SK_nahled

 

HPV College JOURNAL

V nové publikaci HPV College JOURNAL najdete výběr z přednášek, které zazněly v průběhu 11. konference Sekce kolposkopie a cervikální patologie ČGPS ČLS JEP.

První HPV College JOURNAL vychází v těchto dnech jako příloha časopisu Gynekologie a porodnictví (č. 1/2019), samostatně si ho můžete přečíst zde na stránkách HPV Guide (kliknnutím na titulní stranu HPV College JOURNALU).

Pokud chcete získat pravidelný přísun informací o problematice HPV a aktivitách HPV College, přihlaste se na homepage k odběru Newsletteru.

Více o časopisu Gynekologie a porodnictví najdete zde >>>

HPVC_Journal_titulka

 

Referenční kartičky

Stáhněte si a vytiskněte oblíbené referenční kartičky k předání Vašim pacientkám.

Verze "Referenční kartička HPV College_profi tisk" je určena pro profesionální tisk.  Profi tisk

Dokument "Referenční kartička HPV College_tisk" si můžete vytisknout také na Vaší tiskárně. Nezapomeňte zadat oboustranný tisk" Tisk

HPV_College_referencni_karticka

SK

Dokument "Referenčná kartička HPV College_tisk" si môžete vytlačiť na Vašej tlačiarni. Nezabudnite zadať obojstranná tlač "Tlač

HPV_karticky_SK

 

Bannery HPV

Provozujete vlastní webové stránky? Stáhněte si banner, umístěte ho na své internetové stránky a odkazujte své pacientky zajímající se o problematiku HPV na portál www.hpv-college.cz

Bannery si můžete stáhnout v různých velikostech:

CZ

120 x 300 px

min120x300 vertical (2)

125 x 125 px

min125xy125 square butto 1 

250 x 250 px

min250x250 square

740 x 100 px

min784x100

SK

120 x 300 px

120x300px_nahled

125 x 125 px

125x125px_nahled

250 x 250 px

250x250px_nahled

740 x 100 px

740x100px_nahled